- W najbliższym tygodniu kalendarza liturgicznego będziemy obchodzić: w poniedziałek – wspomnienie Świętej Jadwigi Królowej, w czwartek – święto Świętego Barnaby, Apostoła, w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (w tym dniu nie obowiązuje post), a w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
- Składam serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. Bóg zapłać.
- Trwa czerwiec – miesiąc szczególnie poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w tym tygodniu w dni powszednie – w łączności ze Mszą świętą, a w przyszłą niedzielę w łączności ze Mszą święta o godzinie 11.00.
- Green Office Ecologic oraz „Pro Missio” zapraszają, jak co roku do włączenia się w zbiórkę zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych. Przewidywana data odbioru 24.06.2026 o godzinie 16.00. Bardzo proszę o dostarczanie w/w sprzętu.
- Bardzo serdecznie dziękuje osobom, które w zeszłym tygodniu sprzątnęły kościół. Bóg zapłać!!!
- W niedzielę 21czerwca podczas Mszy świętej o godzinie 11.00, złożę dziękczynienie panu Bogu za 25-lecie kapłaństwa. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich na udział w tej Mszy świętej, bezpośrednio po której odbędzie się koncert muzyczny.
- Z soboty na niedzielę do Domu Ojca odszedł śp. Konrad Konowalski. Pogrzeb w czwartek: o godzinie 10.20 - I stacja przy samochodzie i wprowadzenie do kościoła, o 10.30 – różaniec w intencji zmarłego (możliwość skorzystania ze spowiedzi), a o 11.00 rozpocznie się Msza święta, po której nastąpią obrzędy pochówku na naszym cmentarzu. Rodzina zmarłego zaprasza na modlitwę różańcową w poniedziałek i wtorek do naszego kościoła na godzinę 19.00 a w środę na godzinę 19.00 do kaplicy w Kisielicach. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….
